Test Czakr

Typ energetyczny zrównoważony

Bardzo rzadko możemy spotkać ludzi, którzy są typem zrównoważonym. To osoby, które mają dobry kontakt z Ziemią, instynktem, umieją zarabiać pieniądze, dbają o swoje ciało, uprawiają sport, mają poczucie swojej seksualności, potrafią czerpać z niej przyjemność, umieją tworzyć relacje z ludźmi. Swoją siłą woli wpływają na otaczający świat. Umieją gromadzić dobra materialne, realizować swoje plany, marzenia i wcielać je w życie. W ich pracy widać pasję, radość, zapał, kreatywność. Mają poczucie sensu w tym co robią. Umieją jasno komunikować swoje potrzeby i dążenia, są często dobrymi mówcami, potrafią zainteresować swoim pomysłem, planem. Potrafią wyrażać to, co czują i myślą na bieżąco, a nie czekają na nadarzającą się okazję, by to zrobić. Umieją w to co robią wnieść miłość, zaangażowanie oraz lekkość. Mają poczucie sensu życia, często życiowej misji i umieją ją realizować w praktyce. Są ludźmi otwartymi, ale potrafią też stawiać granice i określać się. Dbają o dobra materialne, ale nie przywiązują się do nich całkowicie. Są otwarci na zmianę. Umieją zarabiać pieniądze, ale one nie stanowią sensu ich życia. Są otwarci na piękno przyrody, czują harmonię ze światem.

Często inni lubią przebywać w ich otoczeniu, czerpiąc pomysły z ich sposobu bycia. Mają poczucie bezpieczeństwa zakorzenione nie tylko w świecie materialnym, ale w zaufaniu do świata lub wyższej siły. Patrząc na życie tych osób mamy poczucie, że wszystko idzie im „jak z płatka”, gładko, lekko i przyjemnie. Ludzie Ci wtedy, gdy potrzeba umieją użyć swojej siły i stanowczości, wiedzą jednak o co warto walczyć, nie „marnują” siły na bezsensowną walkę lub testowanie siebie. Mają wypracowaną wewnętrzną samodyscyplinę, która ułatwia im odnalezienie się w świecie swoich wizji. W życiu kierują się zarówno instynktem jak i intuicją. Umieją głosić swoją prawdę, w taki sposób, że inni ich rozumieją. Umieją twórczo patrzeć na życie i czerpać przyjemność z codziennych czynności.

Osoby te doświadczają i akceptują życie takim jakie jest, poza biegunowością i oceną, że coś jest tylko czarne lub białe, choć wiedzą co im służy, a co nie. Potrafią podejmować decyzje w oparciu o intuicję i miłość do siebie i świata. Wiele rzeczy w ich życiu jest proste. Nie dumają godzinę nad rozwiązaniem problemu, po prostu wiedzą co zrobić. Ich życie jest często twórcze i pełne ekspresji. Umieją w nim znaleźć miejsce na rodzinę, dzieci, pracę, przyjemność, obowiązek. Potrafią angażować się i dystansować. Umieją poddać się boskiemu prowadzeniu mając cały czas kontakt z własnymi potrzebami i ziemskimi aspektami życia. Potrafią znaleźć równowagę i harmonię pomiędzy tym co boskie i ziemskie. Ludzie ci łatwiej przechodzą przez własny lęk, nie poddając się mu całkowicie, łatwiej znoszą stresujące sytuacje.

W odniesieniu do systemu czakr osoby te mają zarówno otwarte czakry „dolne” oraz „górne”.