Test Czakr

Obsesyjna Czakra Serca

WSPÓŁODCZUWANIE i WDZIĘCZNOŚĆ

Twój automatyczny nawyk dawania uwagi lub miłości jest głęboki i nieświadomy, nie masz w tym umiaru i harmonii. Twoją społeczną reakcją jest obdarzanie, troszczenie i opiekowanie, co powoduje że często bywasz emocjonalnie, energetycznie lub finansowo wykorzystywany i wysysany przez pijawki i pasożyty, czego nie zauważasz albo lekceważysz. Dlaczego “musisz” tak postępować, jaki wzorzec powtarzasz? i jaka jest Twoja nieświadoma nagroda, którą otrzymujesz z tych zachowań? Dlaczego nie dajesz sobie tyle samo miłości i uwagi co innym? Pasuje do Ciebie określenie “kto ma miękkie serce, musi mieć twardą dupę”.

Jesteś jak stacja nasłuchu empatycznego, która nie potrafi się wyłączyć. Dar współodczuwania przejął kontrolę nad Obdarowanym (Tobą), co powoduje że bywasz przytłoczony przez rzekę odczuć i myśli innych i potrafisz stracić świadomość tego co Ty sam osobiście czujesz i myślisz. Wypróbuj rytuały odcięcia, oczyszczaj się i uzdrawiaj w wibracji natury.

Jesteś mistrzem samookłamywania się że “jest dobrze”, kiedy materialny świat pokazuje Ci że potrzebujesz skorygować swoje ziemskie działania. Sama wdzięczność i pozytywne myślenie nie zastąpią wyciągania wniosków ze swoich uczynków i ich konsekwencji i uczenia się na błędach. Zejdź na Ziemię jak najszybciej.

PRZEPŁYW MIŁOŚCI

Jesteś nawykowym, ekstremalnie spolaryzowanym Dawcą albo Biorcą uwagi, zainteresowania, wysłuchiwania, wsparcia, miłości i pomocy. Czyli albo wciąż dajesz aż już nic nie zostaje dla Ciebie samego. Albo wciąż bierzesz, bo czujesz że Ci się należy, że Oni powinni lub muszą Ci dawać. Co Cię blokuje przed rozwojem w kierunku większej równowagi w tym obszarze?

LOJALNOŚĆ

Twoja lojalność wobec ludzi, wierność umowom i poświęcanie się w celu dotrzymania zobowiązań nie ma zdrowych granic. Pakujesz się w kłopoty, tracisz finansowo, poświęcasz swoją pozycję, nawet jeśli Twoje starania nie są doceniane, a Ty sam bywasz wykorzystywany. Czy wiesz dlaczego masz taki nieharmonijny styl dawania i czemu składasz się cały w ofierze na ołtarzu nieasertywnych obietnic?

PRZEBACZANIE

Nawykowo i automatycznie odpuszczasz wszystkim, którzy czynią źle wobec Ciebie. Z pewnych powodów udajesz że nic się nie stało i nie szukasz zadośćuczynienia oraz sprawiedliwych konsekwencji dla zło-czyńców. Odmawiasz sobie prawa do czucia się skrzywdzoną ofiarą, wypierasz z świadomości lub udajesz przed sobą, że nie czujesz się pokrzywdzony i rozgniewany, odrzucasz przeżywanie urazy, zawiści, pogardy, obojętności czy surowości dla sprawcy. Blokowanie tych odczuć nie służy Tobie, ponieważ nie dajesz sobie szansy “puszczenia” powstałej energii emocjonalnej, nie wyrażasz jej, co jest potrzebne, aby się od niej całkowicie uwolnić i doznać katharsis.

SUMIENIE

Jesteś Sumieniem Świata, czujesz się odpowiedzialny osobiście za wszystko co się dzieje źle i wszystkich którym dzieje się źle. Takie obciążanie się odbiera Ci pozytywną energię i jasność oddzielenia spraw na które masz wpływ, a Twoja pomoc jest mile widziana, od tych za które branie odpowiedzialności tylko Cię osłabia i obciąża psychicznie.

POŁĄCZENIE DUCHOWE

Bardzo pociąga Cię inspiracja i głębia połączenia z Kimś na podobnym poziomie rozwoju duchowego. Nie możesz przestać się tym cieszyć jak najczęściej i najdłużej, a w międzyczasie Twoje obowiązki w świecie materialnym pozostają niewykonane.

SŁUŻBA

Zafiksowanie na służeniu prowadzi Cię narzucania swojej pomocy ludziom, którzy jej nie potrzebują lub nie są gotowi na jej przyjęcie. Eskalujesz także swoje błędne przeświadczenie, iż spoczywa na Tobie odpowiedzialność za zbawienie całego świata.