Test Czakr

Zrównoważona Czakra Serca

WSPÓŁODCZUWANIE i WDZIĘCZNOŚĆ

W kontaktach międzyludzkich świadomie podnosisz i utrzymujesz swoją wibrację na poziomie serca. W swoim postępowaniu intencjonalnie i celowo, wybierasz i praktykujesz życzliwość, szczerą uprzejmość, cierpliwość, zgodę, czułość, troskliwość, wrażliwość na cierpienie innych, aż po bezwarunkową akceptację i bezinteresowną miłość. Masz także duże wyczucie niższych wibracji, spokojnie i asertywnie potrafisz się odcinać od “pijawek i pasożytów”, chronić przed byciem wykorzystanym emocjonalnie, energetycznie czy materialnie.

Celowo praktykujesz współodczuwanie, Twoje empatyczne anteny są czułe i nastawione na odbieranie wibracji ludzi i zwierząt. Łączność i harmonia z innymi osobami Cię kręci. Potrafisz jednak, kiedy potrzebujesz, z łatwością rozmyślnie “odłączyć się” od zestrojenia z innymi i wsłuchać tylko i wyłącznie w własne wnętrze. Uwielbiasz zanurzać się w uzdrawiające wibracje natury i przeżywać zachwyt jej pięknem.

Świadomie wybierasz zauważanie codziennych powodów do odczuwania i przeżywania wdzięczności. Bycie wdzięcznym za doświadczenia życia to Twój sposób na wolność od przywiązywania się do emocji i myśli wywoływanych przez meandry egzystencji. Na fali wdzięczności omijasz pułapki rozczarowania i pychy, emanujesz pozytywną i lekką wibracją.

PRZEPŁYW MIŁOŚCI

Świadomie dbasz o obustronny przepływ dawania i brania uwagi, wsparcia, zainteresowania i bezwarunkowej miłości, z różnymi osobami w Twoim życiu. Umiesz budować związki z ludźmi oparte na wzajemnym udzielaniu sobie oparcia i pomocy, zarówno w sferach materialnych jak i emocjonalno-mentalnych. Bardzo rzadko czujesz się samotny i beznadziejnie opuszczony, z wyczuciem zachowujesz równowagę w dawaniu i braniu, i czerpiesz z tego radość.

LOJALNOŚĆ

Jesteś lojalny i cenisz lojalność u ludzi z którymi jesteś w jakiś sposób połączony. Umiesz asertywnie wyznaczać granice starania się i poświęcania się w celu “dotrzymania słowa”. Kiedy obiecujesz coś, to zrobisz bardzo wiele aby wywiązać się z zobowiązania, gdyż dzięki temu masz poczucie że jesteś “w porządku” wobec osoby, która na Ciebie liczyła.

PRZEBACZANIE

Instynktownie lub dzięki samodoskonaleniu duchowemu wybierasz Wybaczanie jako Twoją drogę do pozostawania w obszarze wyższych wibracji. Czasami zdarzy Ci się poczuć ofiarą, i być złym na “sprawcę”, ale potrafisz się z tego stanu oswobodzić, dzięki planowej praktyce zrozumienia, akceptacji i wybaczania. Sprawnie uwalniasz się od chwilowych przypływów strachu, gniewu, obojętności czy surowości. Bez złości współuczestniczysz w materialno-ziemskim procesie pozwalającym winowajcy ponieść konsekwencje złych uczynków, ale nie kultywujesz w sobie urazy i nienawiści, tylko radykalne wybaczanie w stosunku do siebie i wszystkich innych osób biorących udział w zdarzeniu.

SUMIENIE

Słyszysz zarówno głos sumienia “powinienem tak postąpić” i “nie mogę tak zrobić”, jak i swoje wewnętrzne indywidualne pragnienie “a ja chcę tak”. W prawie każdej sytuacji potrafisz odnaleźć równowagę między czynieniem dobra dla innych a robieniem dobrze dla siebie. Żyjesz w zgodzie z własnym sumieniem.

POŁĄCZENIE DUCHOWE

Świadomie cieszysz się relacjami z osobami na podobnym poziomie rozwoju wibracyjnego co Ty. Pozwala Ci to lepiej rozumieć wyzwania duchowe, które przed Tobą stoją oraz masz z kim przedyskutować swoje potknięcia na drodze samorozwoju.

SŁUŻBA

Świadome służenie innym ludziom czy ideom, daje Ci pozytywne odczucia pomagania, opiekowania się i troszczenia. Umiesz wyczuć kiedy Twoja służba jest potrzebna, ale także kiedy nadszedł jej kres, zarówno ze względu na potrzebę samodzielności osoby której służysz, ale także ze względu na potrzebę uwolnienia samego siebie.


Odważnie, świadomie i z wyczuciem używaj Swojej harmonijnej energii czakry Serca, aby być przykładem i oparciem dla innych w odpowiadającym jej obszarze Życia.