Test Czakr

Słaba Czakra Serca

WSPÓŁODCZUWANIE i WDZIĘCZNOŚĆ

Bezinteresowną i bezwarunkową miłością zdarza Ci się obdarzać kilka wyjątkowych osób, najczęściej bywają to własne dzieci, lub ukochany partner życiowy. Lub inną osobę której całkowicie ufasz i na której wsparcie możesz zawsze liczyć.

Jesteś emocjonalnie “otwarty” i empatycznie “współodczuwasz” przede wszystkim kilkoro najbliższych Ci osób. W kontaktach z resztą ludzi zachowujesz raczej bezpieczny dystans i rezerwę, niż łączność i zestrojenie. Potrafisz zauważyć i zachwycić się pozytywnie pięknem natury i jej uzdrawiającą wibracją.

Zdarzają Ci się momenty wdzięczności, jednak na co dzień pozwalasz poczuciu rozczarowania lub pysze pochodzącej od ego rozpraszać pozytywną energię wdzięczności płynącej z serca. Częściej walczysz lub unikasz niż płyniesz lekko unoszony prądem rzeki życia. Pomoże Ci praktykowanie nawyku dostrzegania choć jednego pozytywnego aspektu każdego życiowego zdarzenia.

PRZEPŁYW MIŁOŚCI

Dlaczego w Twoim życiu, ograniczony jest do kręgu bliskich osób, przepływ dawania i brania wsparcia, uwagi, zainteresowania i miłości? Czy czujesz się czasami emocjonalnie samotny? Jak często brakuje Ci, kogoś chętnego i gotowego do wsparcia Ciebie, kogoś kto dałby Ci potrzebną uwagę i czas, abyś mógłbyś się wygadać i poczuć się wysłuchany, zaopiekowany i ważny dla drugiej osoby? Dlaczego brak Ci równowagi w tym obszarze, czyli jesteś bardziej biorcą niż dawcą, lub odwrotnie bardziej dawcą niż biorcą?

LOJALNOŚĆ

Starasz się obiecywać jak najmniej, aby nie być obciążonym dotrzymywaniem przyrzeczeń. Jesteś lojalny wobec najbliższych i na tym koniec listy ludzi, wobec których czujesz się odpowiedzialny do wywiązywania się z obietnic.

PRZEBACZANIE

Potrafisz wybaczyć, jeśli skruszony sprawca Twojej krzywdy umie przeprosić i zaoferować zadośćuczynienie. Wszystkich pozostałych, bezkrytycznych wobec swoich złych uczynków, Twoich winowajców wciągasz na “czarną listę niewartych Ciebie”, pielęgnujesz urazę i postawę siebie jako ofiary i czekasz na okazję do “rewanżu”. Czy nie widzisz że odmawiając im wybaczenia, krzywdzisz sam siebie po raz drugi poprzez hodowanie w sobie zawiści i podtrzymywanie niskich wibracji nienawiści, pogardy i obojętności? Zadbanie aby winny poniósł konsekwencję swoich złych uczynków to jedno, a chowanie urazy co innego.

SUMIENIE

Czasami gdy masz okazję podjąć decyzję wobec kogoś, kogo lubisz lub kto jest Ci bliski, słyszysz głos sumienia i intuicyjnie wiesz jakie byłoby właściwe postępowanie w danej sytuacji. Czy wiesz co powoduje, że czasami wobec bliskich, a często wobec kogokolwiek, postępujesz inaczej niż podpowiada sumienie?

POŁĄCZENIE DUCHOWE

Czasami miewasz atrakcyjne momenty głębszego połączenia duchowego z pewną osobą na podobnym do Twojego poziomie rozwoju wibracyjnego.

SŁUŻBA

Służenie jest dla Ciebie akceptowalne wyłącznie w odniesieniu do bliskich np swoich dzieci lub do ludzi, którzy potrafią służyć(pomagać) także Tobie. Myśl o służeniu innym kojarzy Ci się z przymusem i męczeniem się(męczennictwem).