Test Czakr
Moje konto

Polityka Prywatności

Szanujemy prawo do prywatności naszych użytkowników, dlatego też szczegółowo opisujemy stosowaną w naszym serwisie politykę prywatności, aby wszyscy nasi użytkownicy czuli się w pełni komfortowo i bezpiecznie.

Szanujemy Państwa prawo do prywatności, co oznacza, że dbamy o bezpieczeństwo wszelkich danych naszych Użytkowników.

Dlatego też pragniemy poinformować, że wszyscy korzystający z naszego Serwisu pozostają anonimowi na tyle długo, dopóki sami nie zdecydują, że ma być inaczej. To Państwo, w pełni suwerennie i dobrowolnie, podejmujecie wszystkie decyzje związane z przekazywaniem nam swoich informacji.

My nie pobieramy i nie archiwizujemy żadnych informacji (jak np. adres czy imię i nazwisko), które mogłyby zweryfikować Państwa tożsamość.

Przykładamy wszelkich starań i wysiłków do tego, aby wszystkie treści i dane na stronach naszego Serwisu były właściwie chronione, jednak nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za ewentualne nielegalne próby pobrania informacji zawartych w naszym Serwisie.

Zaloguj się przez Facebooka

Aby założyć konto w testczakr.pl konieczna jest akceptacja Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności. Czy akceptujesz regulamin oraz polityke prywatności?

Nie publikujemy niczego na Twoim profilu FB bez Twojej zgody