Test Czakr
Moje konto

Odblokowanie przez Wybaczanie

Jeśli niektóre z Twoich czakr otrzymały wynik inny niż zrównoważony, zapraszam Cię na trening samodzielnego odblokowywania swoich czakr metodą Radykalnego Wybaczania. Efekty to opanowanie sztuki zmiany swojego nastawienia i zachowania na upragnione oraz umiejętność szybkiego i łatwego radzenia sobie z negatywnymi emocjami i natłokiem myśli

"Umiejętność skutecznego wybaczenia sobie jest jak magiczna różdżka, która pozwala mi pozbyć się tego co mnie aktualnie dręczy, w 5minut. Wow! Andrzej"

"Potrafiłam tygodniami zadręczać się swoimi porażkami i natrętnymi myślami ... teraz znikam je w godzinę. Cudownie być od tego wolna :-) Agnieszka  "

"Kiedy czuję, że jestem poblokowany i coś mnie spina, robię sobie godzinną sesję puszczania i wybaczania. Umiem się sam naprawić! Dziękuję Tomek"

"Wojtku dzięki Twojej empatii i cierpliwości,nauczyłam się sztuki 'nie zapadania się w sobie' i 'podnoszenia się z dołka', nawet mąż się teraz uczy ode mnie ;-) Jadwiga

Jeśli, w rezultacie samodiagnostyki, czyli przeprowadzonego testu czakr, niektóre z Twoich czakr otrzymały wynik inny niż zrównoważony czyli zamknięta, słaba, nadaktywna, obsesyjna, to zapraszam Cię na zapoznanie się i trening Radykalnego Wybaczania, techniki samodzielnej pracy z swoimi negatywnymi emocjami, ograniczającymi przekonaniami, psychicznymi blokadami, a nawet dowolnymi chorobami!

Energetyczny zabieg oczyszczania i harmonizacji czakr można porównać do tego, że ktoś wprawiony przydzie i raz umyje Ci zęby profesjonalną magiczną szczoteczką do czysta. Natomiast Radykalne Wybaczanie będzie Twoją umiejętnością własnoręcznego mycia sobie zębów, swoją własną magiczną szczoteczką, kiedy tylko masz taką potrzebę!

Dzięki Radykalnemu Wybaczaniu 'posprzątasz' swoje czakry z blokad związanych z przeszłością, nauczysz się zauważać na bieżąco co i kiedy wytrąca Cię ze stanu wibracyjnej harmonii, wytrenujesz najlepszy dla Ciebie sposób powrotu do równowagi, spokoju i poczucia bezpieczeństwa, dostępny dla Ciebie w każdej chwili. Odzyskasz poczucie sprawczości w zakresie własnego samopoczucia, a pozytywne efekty poczujesz już w minutę!

O mnie

Nazywam się Wojciech Nowak, jestem trenerem Radykalnego Wybaczania, wielbicielem rozwoju duchowego, konsultantem Totalnej Biologii, praktykiem EFT i tappingu.

Kontakt

508390668

wojtek.hellkite@gmail.com

Zaloguj się przez Facebooka

Aby założyć konto w testczakr.pl konieczna jest akceptacja Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności. Czy akceptujesz regulamin oraz polityke prywatności?

Nie publikujemy niczego na Twoim profilu FB bez Twojej zgody