Test Czakr
Moje konto

Oczyszczanie i harmonizowanie

Jeśli niektóre z Twoich czakr otrzymały wynik inny niż zrównoważony, to zapraszam na zdalny zabieg energetyczny obejmujący odblokowywanie, oczyszczanie i harmonizowanie czakr. Efekty obejmują ustąpienie oporu wewnętrznego oraz zewnętrznych trudności ...

"Po zabiegu oczyszczania czakry komunikacji, następnego dnia zauważyłem u siebie samoistne ustąpienie trudności w publicznym wypowiadaniu się, które miałem od lat. Niesamowite! Sebastian"

"Następnego dnia po zdalnym odblokowaniu zamkniętej czakry Seksualnej znacząco zmalał mój wewnętrzny opór przed flirtem z mężczyznami! Happy :-) Wielkie dzięki Justyna. Marysia"

"Pojawił się u mnie zauważalny wzrost energii do działania i życia po oczyszczeniu czakry Podstawy. Jestem jak nowy ;-) Polecam! MarcinP

"Kochana Justyno, czuję się dużo lepiej, jakby lżejsza, bardziej pozytywna i mam więcej siły. Teraz dopiero widzę jaka byłam poblokowana i obciążona wcześniej ... Halina"

Jeśli, w rezultacie samodiagnostyki, czyli przeprowadzonego testu czakr, niektóre z Twoich czakr otrzymały wynik inny niż zrównoważony czyli zamknięta, słaba, nadaktywna, obsesyjna, to zapraszam Cię na zdalny zabieg energetyczny obejmujący odblokowywanie, oczyszczanie i zharmonizowanie wszystkich czakr.

Jest to energetyczne SPA, którego celem jest doprowadzenie każdej z siedmiu czakr do harmonijnego działania i optymalnego poziomu energii. Zabieg ten niczym prysznic zmywa, powstałe na skutek różnorakich stresów i trudnych doznań życiowych, blokady w czakrach, zapobiegając ich manifestowaniu się w ciele fizycznym jako dysfunkcje narządów. Taki reset wibracyjny pozwala uwolnić się od zastałych i obciążających wewnętrznych ograniczeń, psychicznych oporów i niemożności.

Pozytywne efekty zaobserwujesz już następnego dnia, obejmują one przede wszystkim ustąpienie wewnętrznych trudności w obszarze życia związanym z niezrównoważoną czakrą. W ciągu miesiąca, w wyniku zharmonizowanej energetyki czakry, zauważysz zanikanie zewnętrznych trudności i pojawienie się sprzyjających okoliczności w danym obszarze Twojej rzeczywistości i środowiska życiowego.

O mnie

Nazywam się Justyna Rydzyńska, jestem wykwalifikowaną masażystką, dzięki swoim predyspozycjom do pracy z energią i wahadełkiem, specjalizuję się w energetycznym odblokowywaniu, oczyszczaniu i harmonizowaniu czakr. Wykonuję także zabiegi chirurgii fantomowej na odległość oraz lokalnie w Łodzi hawajski masaż Lomi lomi.

Kontakt

rydzynska.justyna@gmail.com

tel 516704628

Zaloguj się przez Facebooka

Aby założyć konto w testczakr.pl konieczna jest akceptacja Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności. Czy akceptujesz regulamin oraz polityke prywatności?

Nie publikujemy niczego na Twoim profilu FB bez Twojej zgody